PTS WORLDWIDE EXPRESS


- Gönderi İzleme
- Online Kurye Çağırma
- Kurye Fiyat Hesaplama
- Hava Kargo Fiyat Hesaplama
- Görüş ve Öneriler
- Müşteri Memnuniyeti Anketi

  English Ana Sayfa Hakkımızda İnsan Kaynakları İletişim

PTS Express PTS Havayolu PTS Karayolu PTS Denizyolu PTS Demiryolu


- Teklif Formu

PTS Karayolu
Sınırsız hizmet anlayışı ile uluslararası taşımacılığın dinamik oyuncusu olan PTS Worldwide Express oluşturduğu taşıma modelleri ve modern filolar ile Avrupa'nın her noktasına parsiyel ve komple ithalat ve ihracat taşımacılığı hizmeti sunmaktadır.

Avrupa, Orta Dogu ve Orta Asya'ya ve tüm bu bölgelerden Türkiye’ye parsiyel ve komple düzenli seferler ile her türlü yükünüzün taşınması, askılı tekstil taşımacılığı, kuru gıda taşımacılığı, ağır taşımacılık ve proje taşımacılığı organizasyonları, kapidan kapıya teslim, hızlı, güvenli, ekonomik servis anlayışı ile müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur.

Özellikle hizmet verdiğimiz geniş müşteri portföyü nedeniyle parsiyel yüklerinizde sağlayacağımız fiyat avantajı ve global ekspres hizmet kalitemiz karayolu taşımacılığındaki tüm alışkanlıklarınızı değiştirecek...

Uluslararası karayolu taşımacılığı gereksinimleriniz için PTS, yükünüze özel araç temininden, her aşamada on-line bilgilendirmeye; özel istekleriniz için etkili call center hizmetinden, her taşıma sonunda beraberce yapılan servis değerlemesine kadar sektördeki pek çok ilk ile hizmet vermektedir.
PTS Express PTS Havayolu PTS Karayolu PTS Denizyolu PTS Demiryolu
Hakkımızda   İnsan Kaynakları İletişim