- Gönderi İzleme
- Online Kurye Çağırma
- Kurye Fiyat Hesaplama
- Hava Kargo Fiyat Hesaplama
- Görüş ve Öneriler
- Müşteri Memnuniyeti Anketi

  English Ana Sayfa Hakkımızda İnsan Kaynakları İletişim

PTS Express PTS Havayolu PTS Karayolu PTS Denizyolu PTS Demiryolu
- PTS Hakkında
- PTS Kalite Politikası
- PTS Üyelikler

Basın Kiti:
 - PTS Logo
 - PTS Font

 
Vizyonumuz
Her türlü taşımacılık modelini kişiye özel çözümler üreterek, süratli ve ekonomik uygulamaları, gelişmiş teknolojiyle birleştirip hızlı iletişim yapısıyla uluslararası alandaki varlığını daha da güçlendirmek.

Bizi PTS vizyonuna götüreceğine inandığımız Toplam Kalite anlayışının tüm firma çalışanları düzeyinde uygulanabilmesi için oluşturulan 'PTS Kalite Politikası' temel olarak aşağıdaki kriterlere dayanır.

PTS Kalite Politikası
Vizyonumuz doğrultusunda, en ileri teknolojileri kullanarak müşteri beklentilerini aşarak karşılarız.

Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımız için erişilebilirlik, güvenilirlik ve açıklık ana ilkemizdir.
Müşterilerimize özel çözümler üreterek süratli ve ekonomik hizmet sunarız.

Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımları cesaretlendirip, teknik ve davranışsal yetkinlikleri artıracak eğitimlerle çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin bağlılığını artırmaya odaklanırız.

Yönetim sistemimizi ve iş süreçlerimizi, uluslararası alandaki mükemmellik modeli ölçütlerini esas alan bir değerlendirme süreci ile gözden geçirerek, performansımızı ve yaratılan değeri geliştirecek yaklaşımları belirleriz.

Toplam Kalite felsefesini esas alarak takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşmak için çalışır, hedef pazarlarda sürekli gelişip, büyümeyi sağlarız.

Verilere dayalı çalışmayı esas alır, süreçlerimizdeki verimliliği uluslararası rekabet düzeyine yükseltip mükemmelliğe ulaşacak modelleri kullanarak sürekli iyileştirme yaklaşımında bulunuruz.PTS Express PTS Havayolu PTS Karayolu PTS Denizyolu PTS Demiryolu
Hakkımızda   İnsan Kaynakları İletişim